قیمت آپارتمان در نیرو هوایی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 خرداد 1395 در ساعت 13 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

قیمت آپارتمان در نیرو هوایی

همانطور که گفته شد نیرو هوایی یکی از محله ههای قدیمی در تهران است که افراد بسیاری به دنبال خرید آپارتمان در نیرو هوایی هستند. در این بخش قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه قیمت آپارتمان در نیرو هوایی ارائه دهیم. با مطالعه این اطلاعات در صورت تمایل به خرید آپارتمان در نیرو هوایی می توانید راحت تر خانه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

قیمت آپارتمان در مناطق مختلف متفاوت است. این قیمت به متراژ ساختمان، امکانات آن نظیر پارکینگ، آسانسور، انباری و غیره، تعداد اتاق ها و نوع طراحی آپارتمان بستگی دارد.برای خرید آپارتمان در نیرو هوایی ، ابتدا باید از قیمت هر متر مربع زمین در این محله اطلاع کسب کنید. البته لازم به ذکر است که عمر ساختمان نیز در قیمت گذاری آن نقش بسیار مهم و اساسی دارد. زیرا بیشتر افراد تمایل به خرید آپارتمان های نوساز دارند و برای خرید این ساختمان ها حاضر به پرداخت مبلغ بیشتری هستند.

آپارتمان در بخش های مختلف نیرو هوایی نیز دارای قیمت متفاوتی است. رنج قیمتی برای خرید آپارتمان در نیرو هوایی از 1.400.000 تومان تا 2.100.000 تومان متغیر است. به صورت دقیق تر می توان چنین گفت که اگر قصد خرید آپارتمان در نیرو هوایی را دارید و به دنبال ساختمان نوساز می باشید باید بین 1.600.000 تومان تا 2.200.000 هزار تومان برای هر متر مربع آپارتمان، بسته به محله مورد نظر، هزینه کنید. همین قیمت برای ساختمان های چندسال ساخت کمتر است و بین یک میلیون چهارصد هزار تومان تا یک میلیون هفت صد هزار تومان متغیر است.

اگر به جای خرید آپارتمان در نیرو هوایی ،قصد خرید یک خانه کلنگی را دارید، مبلغ پیشنهادی به ازای هر متر مربع دو میلیون تومان تا 3.500.000 تومان می باشد. البته قیمت آپارتمان در نیرو هوایی به پویایی بازار خرید و فروش ملک نیز بستگی دارد. به گونه ای که در شرایط رکود ، برای خرید آپارتمان در نیرو هوایی گاها ممکن است مبلغی با اختلاف 200.000 تومان کمتر به ازای هر متر مربع به شما پیشنهاد شود. در صورت تمایل به خرید آپارتمان در نیرو هوایی با مشاوران ما در ارتباط باشید. 

قیمت خرید آپارتمان در نیرو هوایی نحوه قیمت گذاری برای خرید آپارتمان در نیرو هوایی قیمت خرید آپارتمان در نیرو هوایی عوامل تاثیر گذار بر قیمت خرید آپارتمان در نیرو هوایی اطلاع از قیمت خرید آپارتمان در خیابان نیرو هوایی وب سایت قیمت خرید آپارتمان در نیرو هوایی شرایط قیمت گذاری برای خرید آپارتمان در خیابان نیرو هوایی

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :